KONTAKT: +36302732711; +36303905302   |   INFO@MAGYARZENEIKULTURA.HU   |   ADÓ 1%: 18596557-1-42

Állások

Állások

Állás lehetőségek a Magyar Zenei Kulturális Alapítványnál

Önkénteseket keressünk:

Mi az önkéntesség?

Az önkéntesség olyan tevékenység, melyet egyénileg vagy csoportosan, rendszeresen vagy alkalmanként, belföldön vagy külföldön a közös jó érdekében személyes akaratból végeznek anyagi ellenszolgáltatás nélkül. Az önkéntes tevékenység közvetlen anyagi haszonnal nem jár annak végzője számára, továbbá az önkéntes nem helyettesíti a fizetett munkaerőt. Az önkéntes elsősorban civil szervezeteknek nyújt szellemi támogatói segítséget, esetleg veszi ki a közös munkából, szervezésből a részét amelynek munkálkodása hozzáadott értékként jelenik meg a fogadó szervezet életében. Előnye, hogy hozzájárul az egyetemes magyar zenei kultúra által kitűzött céljaink eléréséhez, kultúráért kifejtett munkánk sikerességéhez. Az önkéntesség segít környezetünk és közösségünk jobbá tételében is. Önkéntesség-ről bővebben itt olvashat.

Miben tud egy önkéntes a Magyar Zenei Kulturális Alapítvány munkájában?

Munkafolyamatainkat több ágazat bontjuk ebből adódóan mindenki meg találja a maga számítását,amely nem csak emberi, szellemi világát gyarapítja hanem amellyel szerte oszló szakmai ágazatok tapasztalatának szerzésével is gazdagabb lesz.

Munkakörök amelyekben részt vehet mint önkéntes:

  • Adománygyűjtési civil szerveződés:

Amely munkafolyamat magába foglalja az adományok gyűjtési kampányok sikerességének elősegítését, adminisztrációs feladatok ellátását, új támogatók, adományozók, együttműködő partnerek felkutatásának segítését. [Idegen nyelvtudás előtt jelent]
Jelentkezés: magyarzeneikultura@gmail.com vagy a +36 30 273 2711-es telefonszámon

  • PR-reklám, marketing, közösségi oldal kampányban való közreműködés

Olyan PR-reklám szakágban tevékenykedő, aktív közösségi média használatban jártás önkénteseket keressünk akik munkájukkal hozzá kívánnak járulni civil szervezetünk népszerűsítéséhez mint online-offline felületen. (Ide tartoznak: Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google+, Tumblr, Flickr, Foursquare) [Diákok jelentkezését is várjuk!] [Idegen nyelvtudás előtt jelent]

  • Más civil szervezetek, városi rendezvények kitelepülésén való kampányolásban, kulturális rendezvényen való közreműködés

Olyan önkénteseket keressünk akik Alapítványunk városi, más civil szervezet rendezvényein vagy kulturális eseményein, kulturális rendezvényein, esetleg Alapítványunk rendezvényein való kitelepüléskor szórólapozásban, reklám anyagok osztogatásában, saját rendezvényeink kisebb koordinálásában segítenék civil szervezetünk munkáját. [Diákok jelentkezését is várjuk!]

Amennyiben segíteni kívánja munkánkat, vagy akár valamelyik projektünket kérjük keressen bennünket a magyarzeneikultura@gmail.com e-mail címen vagy +36 30 273 2711-es telefonszámon.

Köszönjük minden művész nevében a hozzájárulásukat! 🙂